Doorgaan naar inhoud
Menu
Satur9's World
  • Home
  • Wie
  • Waar
  • Contact
  • Privacybeleid
  • Insta-links
  • Leeslijst
Satur9's World

Burda 7828 – tris

Geplaatst op 2 augustus 20142 augustus 2014

DSC_3846

Je hebt mensen die geen patronen kopen omdat ze een patroon toch maar één keer maken. Bij mij gaat dat zo niet. Als een patroon me bevalt, dan gebruik ik dat verschillende keren. Zo maakte ik van de beroemde en beruchte Burda 7828 al eens een standaard-versie, en daarna een versie volgens de tutorial van Mina Dotter, zonder strik dus. Ik draag ze beiden heel graag, met fouten en al. Het ene is in wat dikker tricot dus geen zomerjurkje, het andere is echt wel een zomerjurkje.

In mijn schuif (tussen haakjes, in de solden geen stoffen gekocht, netjes gewerkt met wat in mijn schuif ligt, flink van mezelf al zeg ik het zelf) lag nog een mooie lap tricot die ik kocht bij Stoffen.net. Ik twijfelde tussen de bekende weg met de Burda 7828, of de Eva-dress eens proberen. Na overleg met meneertje Mertens koos ik voor de veilige optie, en daar heb ik geen spijt van.

DSC_3829

Elke soort tricot of rekbare stof heeft zo z’n kleine kantjes. De ene stof zoekt graag de binnenkant van je naaimachine op, de andere stof glijdt alle kanten op… deze was van de tweede soort. Nadat ik de eerste twee stukken (zonder naadband) aan elkaar naaide en prompt weer uit elkaar mocht halen, wist ik dat overvloedig gebruik van kopspelden zeer noodzakelijk was. Maar voor de rest, geen onaangename ervaringen met deze stof.

DSC_3831

Ik had een beetje schrik dat, door het weglaten van de striklinten, het bovenlijf wat te kort zou zijn. Dus stak ik er nog een band van 4cm tussen. En daar ben ik heel tevreden mee. Het enige minpunt is dat ik nog niet weet hoe ik motieven in elkaar kan doen overlopen. Maar of ik daar ooit klaar voor ga zijn, dat weet ik nog niet. Ik ben nu gewoon superblij dat dit kleed mooi past, dat er geen fouten in terug te vinden zijn, en dat het heel lekker zit. Me happy!

DSC_3821

De aandachtige lezer/fotokijker ziet dat onze stilste huisgenote ook altijd een colliertje aan heeft… ik vind dat ze altijd schoon aangekleed moet zijn, en ze draagt dus altijd, zoals ik, een collier van bij de BATjes 🙂

DSC_3826

Dit delen:

  • Klik om te delen op Facebook (Opent in een nieuw venster) Facebook
  • Klik om te delen op WhatsApp (Opent in een nieuw venster) WhatsApp
  • Klik om op Pinterest te delen (Opent in een nieuw venster) Pinterest
  • Klik om te delen op X (Opent in een nieuw venster) X
  • Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Opent in een nieuw venster) E-mail
  • Klik om op LinkedIn te delen (Opent in een nieuw venster) LinkedIn
  • Klik om af te drukken (Opent in een nieuw venster) Print

Vind ik leuk:

Vind-ik-leuk Aan het laden...

Verwante Berichten:

  • Afleiding: selfish sewing
  • Naaien voor gevorderde beginners 9
  • Burda 6829 cocktailjurk
  • Naaistuip, the sequel
  • Nog eens een Burda 7828

Zeg het eens?Reactie annuleren

Recente reacties

  • Matroos Beek op Domein Menas
  • rietepietz op Domein Menas
  • josiesstories op Van dag tot dag (10)
  • djaktief op Domein Menas
  • Jan K. alias Afanja op Domein Menas

Categorieën

  • Bloggen
  • Categorie vergeten
  • Creatief
  • Familie
  • Fietsen en wandelen
  • Foto's
  • Gent
  • Lekker
  • Leven en liefde
  • Lezen en luisteren
  • Reizen
  • Toogpraat
  • Ziek

Tagcloud

#projectblogboek #satur9sphotochallenge #wedraaiendoor 40 dagen bloggen 1000 vragen aan jezelf borstkanker breien camper camperlife corona destelbergen dilemma dilemma's fietsen foto challenge frankrijk gastblog gastblogger Gent haken holiday kanker lievegem lililove metastase naaien ontheroadagain op reis ottolove photo challenge pipalove Sint-Amandsberg tdf throwback thursday tour de france vakantie verjaardag vriendenboekje waarschoot week in beeld ziek zomer zonsondergang zonsopgang zou je liever?

Archief

Meta

  • Login
  • Berichten feed
  • Reacties feed
  • WordPress.org

Abonneer je op dit blog d.m.v. e-mail

Voer je e-mailadres in om je in te schrijven op dit blog en e-mailmeldingen te ontvangen van nieuwe berichten.

Voeg je bij 102 andere abonnees

Volg Satur9's World

Voeg je bij 102 andere abonnees
©2025 Satur9's World | Aangedreven door SuperbThemes
 

Reacties laden....
 

    %d