Doorgaan naar inhoud
Menu
Satur9's World
  • Home
  • Wie
  • Waar
  • Contact
  • Privacybeleid
  • Insta-links
  • Leeslijst
Satur9's World

Week in beeld – week 15

Geplaatst op 13 april 201917 oktober 2020

Op zaterdag ging ik fietsen. De afstanden worden wat langer, en dat vind ik fijn, want die korte toertjes in de buurt beginnen wat saai te worden. Bij deze wil ik toch een keer een zaagske spannen: dit noemt men een fietssnelweg. Een halve meter slecht liggend fietspad met obstakels. Snelweg. Yeah right.

20190406_112627

Het kasteel van Laarne.

20190406_115728

Soms kom je al eens exoten tegen.

20190406_120553

Maandag was er controle in het ziekenhuis. Opgevrolijkt met een koffie en een taartje. En paaseitjes.

20190408_143003

En een vrolijke wachtzaal. Ahum. De stoeltjes zijn in ieder geval kleurrijk.

20190408_153826

Dit was al veel vrolijker. Eerst keek het Piepken nog héél serieus.

IMG_0366

Maar daarna kreeg haar mama haar toch aan het lachen.

IMG_0376

Lili speelde met steentjes.

IMG_0392

Fietstochtje naar huis. Ik kreeg van Lili een klein aandenken.

20190410_140004

Ergens deze week. Het begint te naderen!

Screenshot_20190408-150057_CountDown

Ik deed mijn geplande fietstochtjes al allemaal in de week, om het minder goede weer voor te zijn. Op donderdag 35km (hoera!) richting Meetjesland (hoera!). Op het veer van Langerbrugge.

20190411_115739

Landerijen aan het spaarbekken van Kluizen.

20190411_122503

Kruising van Antwerpse Heirweg en Volpenswege. (die laatste heb als kind heel lang Volkenswege genoemd, klinkt beter vind ik nog altijd)

20190411_123437-PANO

Gisteren deed ik een stadsritje, en deed de Watersportbaan aan.

20190412_120954

Vaste rubriek op zaterdag: week in beeld. Een greep uit de telefoonfoto’s die ik maakte van zaterdagochtend tot vrijdagavond. Soms eens een foto door Meneertje Mertens. Soms eens een foto met de Nikon. Maar vooral foto’s van mijn telefoon.

Dit is mijn achtendertigste bericht in de de 40 dagen bloggen challenge. Uitleg alhier. Deelnemerslijst alhier.

Dit delen:

  • Klik om te delen op Facebook (Opent in een nieuw venster) Facebook
  • Klik om te delen op WhatsApp (Opent in een nieuw venster) WhatsApp
  • Klik om op Pinterest te delen (Opent in een nieuw venster) Pinterest
  • Klik om te delen op X (Opent in een nieuw venster) X
  • Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Opent in een nieuw venster) E-mail
  • Klik om op LinkedIn te delen (Opent in een nieuw venster) LinkedIn
  • Klik om af te drukken (Opent in een nieuw venster) Print

Vind ik leuk:

Vind-ik-leuk Aan het laden...

Verwante Berichten:

  • Week in beeld – week 32
  • Week in beeld – week 41
  • Week in beeld – week 45
  • Week in beeld – week 22
  • Week in beeld – week 19

8 gedachten over “Week in beeld – week 15”

  1. MimaMaakt schreef:
    13 april 2019 om 09:38

    Waar heb jij je fietshandschoenen
    gehaald ?

    Aan het laden...
    Beantwoorden
    1. Satur9 schreef:
      13 april 2019 om 09:49

      deze zijn van de Carrefour voor 6 of 7 euro, de Carrefour Market hier op de Dampoort 😀

      Aan het laden...
      Beantwoorden
  2. Le petit requin schreef:
    15 april 2019 om 11:06

    Ugh, die fietssnelweg, dat is nu toch echt om zot van te worden. En dan maar doen alsof er “toch al wel veel fietspaden” zijn. Jaja, van die soort waar je je nek op kan breken wel…
    Wel fijn om de centrale van Langerbrugge te zien verschijnen; ik deed er ooit voor mijn vorig werk een historische analyse van 🙂

    Aan het laden...
    Beantwoorden
    1. Satur9 schreef:
      15 april 2019 om 14:37

      Soms zijn die fietssnelwegen te schandalig voor woorden. Een moordstrookje, en dan noemen ze dat een fietssnelweg. Gruwel.
      Een historische analyse, nu ben ik geïntrigeerd. Wat houdt dat in?
      Ik vind het daar fantastisch: die centrale, Tuinwijk Herryville, Doornzele Dries… al die zalige plekken op een zakdoek.

      Aan het laden...
      Beantwoorden
      1. Le petit requin schreef:
        21 april 2019 om 15:59

        Die analyse omvatte een paar delen: de bouwgeschiedenis (wat is wanneer gebouwd, welke functie binnen de centrale, welke stijl enzovoort), een iconografie (verzameling van historische foto’s, kaarten enzo die we beschrijven met focus op wat er veranderd is tegenover de huidige toestand), een beschrijving van de bestaande toestand (wat is goed behouden, wat evt. verdwenen / vervangen) en een beoordeling van de monumentenwaarde. Is bij industrieel erfgoed niet altijd evident, want wat is het gebouw van zo’n centrale op zich waard als er bijvoorbeeld geen transformatoren e.d. meer in staan (of bij een brouwerij geen ketels en vaten)?
        Herryville hebben we toen ook bekeken; vond ik ook een hele fijne plek. Doornzele Dries ga ik eens opzoeken, dat kende ik nog niet 🙂

        Aan het laden...
        Beantwoorden
        1. Satur9 schreef:
          21 april 2019 om 20:13

          Dankjewel voor de uitleg, heel interessant! Ik vind het een mooi gebouw, maar het staat compleet te verkommeren.
          Doornzele Dries is de oudste/grootste (ik zou het ook eens moeten opzoeken) dries van België. Qua uitzicht wat vergelijkbaar met de ook heel bekende dries van Opdorp. Doornzele Dries is heel lang. Ik vind het echt een fantastische plek.

          Aan het laden...
          Beantwoorden
  3. Goofball schreef:
    2 mei 2019 om 10:54

    oooh die lachende pippa, hoe zalig!

    Aan het laden...
    Beantwoorden
    1. Satur9 schreef:
      2 mei 2019 om 18:01

      Heerlijk hè, zo’n lachend baby’tje, daar wordt een mens vrolijk van 🙂

      Aan het laden...
      Beantwoorden

Zeg het eens?Reactie annuleren

Recente reacties

  • Matroos Beek op Domein Menas
  • rietepietz op Domein Menas
  • josiesstories op Van dag tot dag (10)
  • djaktief op Domein Menas
  • Jan K. alias Afanja op Domein Menas

Categorieën

  • Bloggen
  • Categorie vergeten
  • Creatief
  • Familie
  • Fietsen en wandelen
  • Foto's
  • Gent
  • Lekker
  • Leven en liefde
  • Lezen en luisteren
  • Reizen
  • Toogpraat
  • Ziek

Tagcloud

#projectblogboek #satur9sphotochallenge #wedraaiendoor 40 dagen bloggen 1000 vragen aan jezelf borstkanker breien camper camperlife corona destelbergen dilemma dilemma's fietsen foto challenge frankrijk gastblog gastblogger Gent haken holiday kanker lievegem lililove metastase naaien ontheroadagain op reis ottolove photo challenge pipalove Sint-Amandsberg tdf throwback thursday tour de france vakantie verjaardag vriendenboekje waarschoot week in beeld ziek zomer zonsondergang zonsopgang zou je liever?

Archief

Meta

  • Login
  • Berichten feed
  • Reacties feed
  • WordPress.org

Abonneer je op dit blog d.m.v. e-mail

Voer je e-mailadres in om je in te schrijven op dit blog en e-mailmeldingen te ontvangen van nieuwe berichten.

Voeg je bij 102 andere abonnees

Volg Satur9's World

Voeg je bij 102 andere abonnees
©2025 Satur9's World | Aangedreven door SuperbThemes
%d