Doorgaan naar inhoud
Menu
Satur9's World
  • Home
  • Wie
  • Waar
  • Contact
  • Privacybeleid
  • Insta-links
  • Leeslijst
Satur9's World

Wijvenweek – Het multitaskende superwijf

Geplaatst op 17 maart 201226 november 2018

Er is veel waarover ik zou kunnen stoefen.

Over mijn kinderen, waar ik zo trots op ben, want ze doen het goed.

Over mijn ventje, waar ik zo content mee ben, want het is een lieverdje en een zoetje en ik heb veel aan hem en ik zie hem graag.

Maar ik ga stoefen over mezelf. Over wat ik de afgelopen tijd verwezenlijkte op het werk, want daar ben ik trots op en ik mag daarover stoefen. Over het nieuwe boekhoudprogramma dat halverwege vorig jaar geïmplementeerd werd. Het eerste halve jaar werd opnieuw ingebracht, en daarna werd er naarstig gewerkt, werd er geleerd en uitgeprobeerd. En het is gelukt, volgende week de laatste loodjes van het boekjaar 2011, en de jaarrekening zal 3 maanden vroeger dan de vorige jaren gepresenteerd kunnen worden. Ik ben trots! Op mezelf. Dat terwijl ik geeneens een diploma boekhouden heb, en ik daarnaast nog een hoop andere dingen doe ook. Het multitaskende superwijf ja, met daarnaast nog een XL huishouden te runnen ook. Naar het schijnt durf ik het allemaal wel eens te onderschatten, moet ik trotser zijn op mezelf, is het allemaal niet zo evident als ik het wil laten geloven.

(maar ik schat dat ik er volgende week, of de week erna – maar dan mag het niet want dan is er cursus – wel eens zal uitliggen met een migraine aanval, makkelijk te voorspellen na een stresserende periode)

Dit delen:

  • Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
  • Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend) WhatsApp
  • Klik om op Pinterest te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) Pinterest
  • Klik om te delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
  • Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend) E-mail
  • Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) LinkedIn
  • Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend) Print

Vind ik leuk:

Vind-ik-leuk Aan het laden...

Verwante Berichten:

  • Dankuwel, wijvenweek
  • Wijvenweek – Conclusies
  • Wijvenweek – We zitten hier met een inhaaldag
  • Wijvenweek – Zelfcensuur
  • Wijvenweek – Dromendag

1 gedachte over “Wijvenweek – Het multitaskende superwijf”

  1. Pingback: Wijvenweek – Het multitaskende superwijf | Wijvenblogs

Zeg het eens?Reactie annuleren

Recente reacties

  • djaktief op De Tour de France achterna – deel 8
  • Herman op De Tour de France achterna – deel 8
  • MyriamC op De Tour de France achterna – deel 8
  • Goofball op Week in beeld – week 25
  • Samaja op De Tour de France achterna – deel 7

Categorieën

  • Bloggen
  • Creatief
  • Familie
  • Fietsen en wandelen
  • Foto's
  • Gent
  • Lekker
  • Leven en liefde
  • Lezen en luisteren
  • Reizen
  • Toogpraat
  • Ziek

Tagcloud

#projectblogboek #satur9sphotochallenge #wedraaiendoor 40 dagen bloggen 1000 vragen aan jezelf borstkanker breien camper camperlife corona destelbergen dilemma dilemma's fietsen foto challenge frankrijk gastblog gastblogger Gent haken holiday kanker lievegem lililove metastase naaien ontheroadagain op reis ottolove photo challenge pipalove Sint-Amandsberg tdf throwback thursday tour de france vakantie verjaardag vriendenboekje waarschoot week in beeld ziek zomer zonsondergang zonsopgang zou je liever?

Archief

Meta

  • Login
  • Berichten feed
  • Reacties feed
  • WordPress.org

Abonneer je op dit blog d.m.v. e-mail

Voer je e-mailadres in om je in te schrijven op dit blog en e-mailmeldingen te ontvangen van nieuwe berichten.

Voeg je bij 95 andere abonnees

Volg Satur9's World

Voeg je bij 95 andere abonnees
©2025 Satur9's World | Aangedreven door SuperbThemes
%d