Doorgaan naar inhoud
Menu
Satur9's World
  • Home
  • Wie
  • Waar
  • Contact
  • Privacybeleid
  • Insta-links
  • Leeslijst
Satur9's World

Happy Renfrew Top

Geplaatst op 20 oktober 201421 oktober 2014

DSC_4854

Ik ben blij, superblij. En trots, supertrots. Want oh, wat ben ik blij met en trots op mijn laatste naai-exploot.

Ik had een mooi, zacht, warm stofje dat ik kreeg van Kristal van Bat, één van mijn favoriete winkels in Gent, die nu jammer genoeg dicht is. Maar gelukkig kunnen we nog terecht in de webshop. Maar wacht, ik wijk af. Dus, ik viste een mooi, zacht stofje uit mijn schuif. Daarvoor leek de Renfrew top me een geschikt patroon. Ik maakte dit shirt al eerder.

Hier combineerde ik de ronde hals met de korte mouwtjes, omdat ik een beetje moest puzzelen met de stof. Zo kwam het mooi uit, en ik had geen centimeter stof over!

DSC_4782

De hals maakte ik in eerste instantie niet helemaal netjes, en ik beloofde mezelf: als de mouwen en de onderkant wel goed gaan, doe ik de hals helemaal opnieuw.

DSC_4817

De mouwen lukten alvast perfect. Nooit eerder lukte de afwerking zo mooi! Halverwege de afwerking van de onderkant zat ik zonder garen, maar gelukkig had ik toch een tripje naar de stad gepland, en kon ik daarna weer verder.

DSC_4840

Ook de onderkant lukte mooi, dus ja. Tornen! 3 maal dan nog, want zoveel keer was mijn naald er al gepasseerd: stukken aan elkaar zetten, stofranden afwerken, en topstitch. Ik heb enige uren zoek gemaakt met dat lostornen (ook al omdat ik het omzichtig wilde doen om geen schade te berokkenen), maar hallo, het resultaat mag er wezen!

DSC_4848

Een mooi shirt, mooie stof, mooie kleur, mooie pasvorm, mooi afgewerkt. Neh. Me happy! Ondertussen liggen de volgende geknipte stukken al te wachten: de stof die ik uit mijn schuif haalde, riep ook om een Renfrew top.

DSC_4819

Mooie bijpassende collier van bij bovenvermelde BATjes 🙂

Dit delen:

  • Klik om te delen op Facebook (Opent in een nieuw venster) Facebook
  • Klik om te delen op WhatsApp (Opent in een nieuw venster) WhatsApp
  • Klik om op Pinterest te delen (Opent in een nieuw venster) Pinterest
  • Klik om te delen op X (Opent in een nieuw venster) X
  • Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Opent in een nieuw venster) E-mail
  • Klik om op LinkedIn te delen (Opent in een nieuw venster) LinkedIn
  • Klik om af te drukken (Opent in een nieuw venster) Print

Vind ik leuk:

Vind-ik-leuk Aan het laden...

Verwante Berichten:

  • Naaien voor gevorderde beginners 11
  • Een shirtje voor Otto
  • Week in beeld – week 39
  • Week in beeld – week 10
  • Upcycling by Satur9: shirt voor Lili

Zeg het eens?Reactie annuleren

Recente reacties

  • Matroos Beek op Domein Menas
  • rietepietz op Domein Menas
  • josiesstories op Van dag tot dag (10)
  • djaktief op Domein Menas
  • Jan K. alias Afanja op Domein Menas

Categorieën

  • Bloggen
  • Categorie vergeten
  • Creatief
  • Familie
  • Fietsen en wandelen
  • Foto's
  • Gent
  • Lekker
  • Leven en liefde
  • Lezen en luisteren
  • Reizen
  • Toogpraat
  • Ziek

Tagcloud

#projectblogboek #satur9sphotochallenge #wedraaiendoor 40 dagen bloggen 1000 vragen aan jezelf borstkanker breien camper camperlife corona destelbergen dilemma dilemma's fietsen foto challenge frankrijk gastblog gastblogger Gent haken holiday kanker lievegem lililove metastase naaien ontheroadagain op reis ottolove photo challenge pipalove Sint-Amandsberg tdf throwback thursday tour de france vakantie verjaardag vriendenboekje waarschoot week in beeld ziek zomer zonsondergang zonsopgang zou je liever?

Archief

Meta

  • Login
  • Berichten feed
  • Reacties feed
  • WordPress.org

Abonneer je op dit blog d.m.v. e-mail

Voer je e-mailadres in om je in te schrijven op dit blog en e-mailmeldingen te ontvangen van nieuwe berichten.

Voeg je bij 102 andere abonnees

Volg Satur9's World

Voeg je bij 102 andere abonnees
©2025 Satur9's World | Aangedreven door SuperbThemes
 

Reacties laden....
 

    %d