Doorgaan naar inhoud
Menu
Satur9's World
  • Home
  • Wie
  • Waar
  • Contact
  • Privacybeleid
  • Insta-links
  • Leeslijst
Satur9's World

40 dagen bloggen 2025

Geplaatst op 14 april 202514 april 2025

Zo, die 40 dagen bloggen zitten erop. Missie geslaagd? Helemaal, vind ik.

De laatste tijd lukte het bloggen me niet goed. Mijn woorden waren een beetje zoek, ik noem het geen writer’s block maar het leek er wel wat op. 40 dagen bloggen lijkt dan een uitdaging die ik niet ga volbrengen. Maar ik weet van mezelf: schrijven doet schrijven, en zo werkte het ook nu weer bij mij.

Ik ging ook weer meer blogs lezen en meer reageren (zowel bij anderen als bij mezelf), hoewel dat de laatste twee weken toch weer wat op zijn gat ligt. Komt deels ook doordat het voorjaarsseizoen in het wielrennen volop aan de gang is. Komt wel weer goed.

Stopt het dan hier? Ha, als je dat gehoopt had: pech. De 40 dagen bloggen zorgden voor een golf aan inspiratie, en ik heb nog behoorlijk wat onderwerpen in mijn kladboekje staan om over te schrijven. Dus doe ik voorlopig door zoals ik bezig ben. Misschien niet dagelijks, maar veel zal het toch niet schelen.

En dan nog de hamvraag: vond ik het leuk? Jahaaaaa ik heb me goed geamuseerd! Dat is nog het belangrijkste toch? Voelde het als een verplichting? Nee, helemaal niet. Ik heb niet moeten worstelen of vechten tegen mezelf om elke dag een blogbericht geplubliceerd te krijgen. En zelf vind ik de kwaliteit van mijn dagelijkse blogberichten helemaal OK. Ik schrijf zoals ik het gewoon ben, lange blogberichten als ik daar zin in heb of als het nodig is, en wissel af met kortere berichten zoals ik het gewoon ben (zoals de #wedraaiendoor-reeks, of berichten met foto’s waar niet altijd veel worden bij hoeven).

En ik hoop dat jullie het ook leuk vonden!

Dit delen:

  • Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
  • Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend) WhatsApp
  • Klik om op Pinterest te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) Pinterest
  • Klik om te delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
  • Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend) E-mail
  • Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) LinkedIn
  • Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend) Print

Vind ik leuk:

Vind-ik-leuk Aan het laden...

Verwante Berichten:

  • Met de L van Lili
  • Met de P van Pipa
  • Lentebloemekes in de Brielmeersen
  • Gastblog – Bloggen: van persoonlijk dagboek naar groei-tool voor kleine ondernemers
  • Met de A van Alice

27 gedachten over “40 dagen bloggen 2025”

  1. ElsS schreef:
    14 april 2025 om 09:10

    Je hebt dat toch maar mooi gefixt! Mij lukt het schrijven tegenwoordig minder (net als het lezen, al ben ik daar nu toch gestart geraakt en zit ik intussen aan boek 4), maar ik laat het nog niet los en het komt daar ook wel weer goed.

    Aan het laden...
    Beantwoorden
    1. Satur9 schreef:
      26 april 2025 om 11:16

      Ik heb ook periodes gehad dat het heel stil was, en inderdaad: niet loslaten, het komt wel terug.

      Aan het laden...
      Beantwoorden
  2. rietepietz schreef:
    14 april 2025 om 09:21

    Het was gewoon leuk weer wat meer van je te horen, maar hoofdzaak blijft natuurlijk dat je er zรฉlf plezier in moet hebben. Blijf dus lekker doen wat goed voelt.

    Aan het laden...
    Beantwoorden
    1. Satur9 schreef:
      26 april 2025 om 11:17

      Ja, ik ben gewoon blij dat het gewerkt heeft, in mijn hoofd zat het idee dat ik er weer meer door zou schrijven (schrijven doet schrijven), en dat is gelukt. Voelt goed dus ๐Ÿ™‚

      Aan het laden...
      Beantwoorden
      1. rietepietz schreef:
        26 april 2025 om 14:59

        En dรกรกr gaat het om, als niet schrijven goed voelt is dat รณรณk goed.

        Aan het laden...
        Beantwoorden
        1. Satur9 schreef:
          27 april 2025 om 10:30

          Voila, zo is dat.

          Aan het laden...
          Beantwoorden
  3. MyriamC schreef:
    14 april 2025 om 09:26

    Goed gedaan!

    Aan het laden...
    Beantwoorden
  4. omabaard schreef:
    14 april 2025 om 09:33

    Ik vond het zeker leuk om lezen. Maar ik doe het je nooit na. Ik kan niet goed om met verplichtingen voor mezelf, maar jij ervaarde het als superleuk voor jezelf, dan doe je toch gewoon verder! Je onderwerpen waren gevarieerd en dat is fijn. Maak er gerust 80 dagen bloggen van. En tegenwoordig lijken mijn reacties te lukken. Ik moet er wel aan denken dat ik het anders moet doen, maar dat is goed voor mijn geheugen

    Aan het laden...
    Beantwoorden
    1. Satur9 schreef:
      26 april 2025 om 11:18

      Er waren er weer wat die er niet door kwamen, maar je bent niet alleen (ook Joke heeft het vaak vlaggen, en nu ook Samaja en Marjolijn).
      Ik vind het leuk ja, dus ik doe gewoon verder. Tot wanneer ik geen inspiratie meer heb, het beu ben of we op reis vertrekken ๐Ÿ™‚

      Aan het laden...
      Beantwoorden
  5. djaktief schreef:
    14 april 2025 om 09:47

    Knap gedaan Anne deze blogstreak van 40 dagen. Fijn dat het je goed deed. Ik heb wel wat korte blogs niet of diagonaal gelezen. Als een blogger meer publiceert dan kies ik er de voor mij favoriete onderwerpen uit. Kwestie van tijdgebrek ook.

    Zelf ga ik nooit zoveel publiceren achter elkaar. Ook uit tijdgebrek omdat ik niet makkelijk schrijf.

    Aan het laden...
    Beantwoorden
    1. Satur9 schreef:
      26 april 2025 om 11:19

      Dat is wel een voordeel dat ik heb, ik schrijf heel gemakkelijk. Soms heb ik heel even nodig om op gang te komen, maar eens ik in die flow zit, gaat het vooruit ๐Ÿ™‚

      Aan het laden...
      Beantwoorden
  6. Joke schreef:
    14 april 2025 om 14:45

    Het was helemaal top. Ik heb er erg van genoten. Veel en lang schrijven is aan mij niet besteed. Dus lezen bij een ander.

    Aan het laden...
    Beantwoorden
    1. Satur9 schreef:
      26 april 2025 om 11:20

      Ik vind het fijn dat je hier komt lezen ๐Ÿ™‚

      Aan het laden...
      Beantwoorden
  7. Peter Grey schreef:
    14 april 2025 om 16:48

    Ik vond het leuk. Ik lees en bekijk je berichten graag!

    Aan het laden...
    Beantwoorden
    1. Satur9 schreef:
      26 april 2025 om 11:20

      Daar ben ik blij om ๐Ÿ™‚

      Aan het laden...
      Beantwoorden
  8. Samaja schreef:
    14 april 2025 om 16:54

    Fijn dat het je zo goed afging! Er is alleszins wat meer schwung in blogland door gekomen, heel fijn!

    Aan het laden...
    Beantwoorden
    1. Satur9 schreef:
      26 april 2025 om 11:20

      Ja, het is even toch wat levendiger geweest hรจ ๐Ÿ™‚

      Aan het laden...
      Beantwoorden
  9. Matroos Beek schreef:
    14 april 2025 om 19:47

    Zijn de veertig dagen nu al voorbij? Wat is dat snel gegaan… Ik heb echt genoten van je blogverhalen. Zo fijn om te lezen dat ze jou ook motiveren en inspireren om ermee door te gaan. Joepie, want ik ben fan!

    Aan het laden...
    Beantwoorden
    1. Satur9 schreef:
      26 april 2025 om 11:21

      Hehe, dat maakt me blij ๐Ÿ™‚

      Aan het laden...
      Beantwoorden
  10. Vief schreef:
    14 april 2025 om 21:05

    Strever, LOL. Je bent te snel, het is wel nog geen Pasen hรฉ.
    Ik ga er niet geraken tegen zondag, want nu nog maar bericht 33 gepubliceerd. Niettemin vond ik het ook leuk om weer te schrijven.
    Graag gelezen ook hier. Ik vind het niet erg dat je nog inspiratie over hebt.

    Aan het laden...
    Beantwoorden
    1. Satur9 schreef:
      26 april 2025 om 11:22

      Ja awel, lach niet, ik heb nog zitten natellen, heb ik me niet vergist? Want die 40 dagen dat eindigt toch op Pasen? En het is nog een week vroeger? Zaten blijkbaar wat skip-dagen tussen. Ja seg ๐Ÿ˜€
      Ik vind 33 berichten (en je had dan nog een week) toch ook wel heel erg de moeite, vooral omdat het ervoor nogal stilletjes was. Goed gedaan! Ga je blijven schrijven?

      Aan het laden...
      Beantwoorden
      1. Vief schreef:
        26 april 2025 om 22:13

        Ik zou wel willen, maar het is er weer nog niet echt van gekomen deze week.

        Aan het laden...
        Beantwoorden
        1. Satur9 schreef:
          27 april 2025 om 10:28

          Jammer wel, want ik lees je graag ๐Ÿ™‚

          Aan het laden...
          Beantwoorden
  11. Kakel schreef:
    15 april 2025 om 12:25

    Je hebt het toch maar mooi gedaan! 40 dagen achtereen bloggen doe ik je niet na. Ik snap wel dat je (tijdelijk) even door je inspiratie heen bent. Maar die is zo weer terug!

    Aan het laden...
    Beantwoorden
    1. Satur9 schreef:
      26 april 2025 om 11:23

      Oh ik heb nog veeeeeeeeeel inspiratie, haha. Zoals ik hierboven al schreef, ik doe door tot ik het beu ben, geen inspiratie meer hebben of tot we op reis vertrekken ๐Ÿ˜€

      Aan het laden...
      Beantwoorden
  12. Irene schreef:
    21 april 2025 om 22:31

    Ik vond het ook tof om hier vaker te lezen en om zelf mee te doen. En tof dat je nog veel inspiratie hebt! ๐Ÿ˜€

    Aan het laden...
    Beantwoorden
    1. Satur9 schreef:
      26 april 2025 om 11:24

      Ik heb ook bij jou genoten ๐Ÿ™‚ Was wel leuk om te doen hรจ ๐Ÿ™‚ En fijn dat je meelas en reageerde ๐Ÿ™‚

      Aan het laden...
      Beantwoorden

Zeg het eens?Reactie annuleren

Recente reacties

  • Matroos Beek op Solace of You #wedraaiendoor
  • Satur9 op Week in beeld – week 20
  • ElsS op Week in beeld – week 20
  • Matroos Beek op Week in beeld – week 20
  • Mevrouw W. op Week in beeld – week 20

Categorieรซn

  • Bloggen
  • Creatief
  • Familie
  • Fietsen en wandelen
  • Foto's
  • Gent
  • Lekker
  • Leven en liefde
  • Lezen en luisteren
  • Reizen
  • Toogpraat
  • Ziek

Tagcloud

#projectblogboek #satur9sphotochallenge #wedraaiendoor 40 dagen bloggen 1000 vragen aan jezelf borstkanker breien camper camperlife corona destelbergen dilemma dilemma's fietsen foto challenge frankrijk gastblog gastblogger Gent haken holiday kanker lievegem lililove metastase naaien ontheroadagain op reis ottolove photo challenge pipalove Sint-Amandsberg summer tdf throwback thursday tour de france vakantie vriendenboekje waarschoot week in beeld ziek zomer zonsondergang zonsopgang zou je liever?

Archief

Meta

  • Login
  • Berichten feed
  • Reacties feed
  • WordPress.org

Abonneer je op dit blog d.m.v. e-mail

Voer je e-mailadres in om je in te schrijven op dit blog en e-mailmeldingen te ontvangen van nieuwe berichten.

Voeg je bij 95 andere abonnees

Volg Satur9's World

Voeg je bij 95 andere abonnees
©2025 Satur9's World | Aangedreven door SuperbThemes
%d