Coronacadeautjes, ofte het verhaaltje van de Prinses en de Kip. Want ah ja, zoals Janna schreef op haar Instagram: erwten en kikkers zijn zo passΓ©.
Er was eens⦠een prinsesje dat zich verveelde.
De oma van dat prinsesje wilde een beetje helpen om die verveling te verdrijven, en maakte de eerste week van de opsluiting van de Prinses in haar kasteel een dekentje en andere spulletjes voor het poppenbed.
De week erna werd er een Jip en Janneke voorleesboek geleverd.
De oma concentreerde zich voor die cadeautjes vooral op het oudste Prinsesje. Het kleine prinsessenzusje amuseert zich nog met eenvoudige dingen, de grote Prinses mist school en haar vriendjes en de juf en weet met zichzelf soms geen blijf.
Oma maakte als cadeautje voor deze week een nieuwe prinsessenjurk, een plan dat uitgroeide tot een prinsessenpakket. Ze haakte een kroontje voor beide prinsesjes.
Het prinsessenkleed werd de eenvoudige Simple Dress die wat langer gemaakt werd en met véél stof zodat er zwier in zit, en er werden pofmouwtjes aangezet.
Juffrouw Prinses houdt zoals zoveel kleine meisjes van roze Γ©n van bling, dus werd de andere oma Nannydien ook gemobiliseerd, en werd via speciale fietskoerier en met de nodige veiligheidsmaatregelen wat extra glitter geleverd. Waardoor er opeens ook ruimte was voor een tasje voor de Prinses, allemaal met materiaal voorhanden bij oma, vaak gekregen van de andere oma.
De rest van de glitter en bling werden op het jurkje genaaid. Oma naaide voor het eerst met lint met pailletten, en dat ging verbazend vlot. Niet één naald gebroken! Als finishing touch werden bloemetjes op de rok genaaid.
Maandag ging de oma fietsen, en werd het pakje vanop veilige afstand afgeleverd. De Prinses weet heel goed dat ze niet dichtbij mag komen. Het kleed werd enthousiast onthaald en meteen aangetrokken, de kroon van de mini-Prinses past de Prinsessenpapa ook, en de Prinsessenmama schakelde meteen over naar foto-modus. De oma bekeek het allemaal vanuit haar hoekje van de tuin.
De fotoβs van de prinsesjes werden allemaal gemaakt door de Prinsessenmama.
Het kleed heeft een rok waarmee je kan zwieren!
Daar worden kleine Prinsesjes blij van.
En ze leefden nog lang en gelukkig en ze hadden vree veel leute!




Zeg het eens?