Doorgaan naar inhoud
Menu
Satur9's World
  • Home
  • Wie
  • Waar
  • Contact
  • Privacybeleid
  • Insta-links
  • Leeslijst
Satur9's World

One to Hug peuterjasje

Geplaatst op 20 september 20174 oktober 2017

Er passeerden er hier al veel de revue, van deze One to Hug jasjes. Wat een heerlijk patroon vind ik dit. Heel verscheiden, aanpasbaar aan je noden: met of zonder oortjes, met of zonder strop, met of zonder paspel… enzovoort. En dan maak ik meestal gewoon de eenvoudigste versie, want wij vinden less echt wel more.

Lili droeg de hele vorige winter door haar schaap-jasje. Een ultra cute jasje dat al helemaal schattig werd met het kind erin. Er zijn tig foto’s van Lili met dit jasje.

Zo’n succesnummer, dat wilde ik wel opnieuw doen. Ik wilde al voor de zomer schaap kopen bij In den beer, maar ze hadden het schaap daar  niet meer. Het werd iets anders: bamboe fleece, als ik het me goed herinner. Lekker zacht ook.

De naaimachines stonden hier wekenlang stof te vergaren, maar toen de pijn na de operatie eindelijk wat verdween, kwam de zin om te naaien ook terug. En was het tijd voor een jasje. Ik had nog donkergrijze sweaterstof liggen, en Janna had toch liefst iets sobers en neutraals, dus ging ik daarvoor. De fleece is duidelijk dunner dan het schaap, dus ik opteerde voor een extra laag. Zo zal Lili een heerlijk warm winterjasje hebben, ook voor op de fiets. Ik maakte maatje 86, de grootste maat van dit jasje, voor volgende winter zullen we dus naar iets anders op zoek moeten gaan.

Een paar tussenstappen in beeld, of hoe een octopus een Siamese tweeling wordt, en daarna een prop stof. En dat is gek genoeg de laatste stap vóór het jasje als bij wonder af is.

Foto’s op model!

That girl has got some serious moves!

Uiteindelijk vond ik het een wel érg winters jasje, en besloot ik snel nog een tweede versie in elkaar te steken. Op zondag: Meneertje Mertens fietste 100 km, en ik stak een jasje voor juffie in elkaar. Met vojes-tricot dat ik nog liggen had, en een leuke sweaterstof die ik van Andere Oma Nadine kreeg.

En of het lieve kleine mopje cute is in haar jasje!

(foto’s van Lili gemaakt door mama Janna)

Dit delen:

  • Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
  • Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend) WhatsApp
  • Klik om op Pinterest te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) Pinterest
  • Klik om te delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
  • Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend) E-mail
  • Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) LinkedIn
  • Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend) Print

Vind ik leuk:

Vind-ik-leuk Aan het laden...

Verwante Berichten:

  • Winterjasje voor Lili
  • One to Hug babyjasje – bis
  • One to Hug babyjasje
  • Colette patterns – Mabel rokje
  • Ja! Een rokje! Eindelijk!

2 gedachten over “One to Hug peuterjasje”

  1. T. schreef:
    20 september 2017 om 11:56

    Wat een bloem van een kind! En weeral een pracht van een home made jasje!

    Aan het laden...
    Beantwoorden
    1. Satur9 schreef:
      27 september 2017 om 09:57

      Dankjewel T. 🙂 ’t Is inderdaad een bloem van een kind.

      Aan het laden...
      Beantwoorden

Zeg het eens?Reactie annuleren

Recente reacties

  • Kakel op Project Lijn 58 (5)
  • Matroos Beek op There She Goes #wedraaiendoor
  • Samaja op There She Goes #wedraaiendoor
  • rietepietz op There She Goes #wedraaiendoor
  • Jan K. alias Afanja op There She Goes #wedraaiendoor

Categorieën

  • Bloggen
  • Creatief
  • Familie
  • Fietsen en wandelen
  • Foto's
  • Gent
  • Lekker
  • Leven en liefde
  • Lezen en luisteren
  • Reizen
  • Toogpraat
  • Ziek

Tagcloud

#projectblogboek #satur9sphotochallenge #wedraaiendoor 40 dagen bloggen 1000 vragen aan jezelf borstkanker breien camper camperlife corona destelbergen dilemma dilemma's fietsen foto challenge frankrijk gastblog gastblogger Gent haken holiday kanker lievegem lililove metastase naaien ontheroadagain op reis ottolove photo challenge pipalove Sint-Amandsberg summer tdf throwback thursday tour de france vakantie vriendenboekje waarschoot week in beeld ziek zomer zonsondergang zonsopgang zou je liever?

Archief

Meta

  • Login
  • Berichten feed
  • Reacties feed
  • WordPress.org

Abonneer je op dit blog d.m.v. e-mail

Voer je e-mailadres in om je in te schrijven op dit blog en e-mailmeldingen te ontvangen van nieuwe berichten.

Voeg je bij 95 andere abonnees

Volg Satur9's World

Voeg je bij 95 andere abonnees
©2025 Satur9's World | Aangedreven door SuperbThemes
 

Reacties laden....
 

    %d