Doorgaan naar inhoud
Menu
Satur9's World
  • Home
  • Wie
  • Waar
  • Contact
  • Privacybeleid
  • Insta-links
  • Leeslijst
Satur9's World

Shirtjes

Geplaatst op 15 mei 201729 mei 2017

Ik naaide de afgelopen tijd een hele stapel shirtjes.

Een groot deel ervan (de onderste van de stapel) passeerde hier al, het zijn shirts om mee te slapen (en een short). De bovenste zijn voor vandaag. De moed ontbrak me om foto’s te maken met het statief, het is dus allemaal een beetje uit de losse pols.

De shirtjes zijn allemaal gemaakt met stofjes uit mijn voorraad, de meeste vrij kleine lappen waarbij het passen en meten was om eruit te krijgen wat ik wilde. Alle stofjes heb ik gekregen.

Het eerste moest een mouwloos shirt worden (een patroon dat ik zelf overtekende van een shirt uit mijn kast), niet genoeg stof voor mouwen. De schouders zijn vrij breed, en dat zie ik graag.

Het tweede werd weeral! alweer! een Deer & Doe Plantain shirt. De stoffen, vooral het stuk dat ik gebruikte voor de rug, zijn nogal flodderig, en het shirt werd dus ook flodderig. Maar ik vind het best wel ok.

Voor het volgende shirt gebruikte ik een nieuw patroon, de Gretta tank top van Seamwork. Een eenvoudig shirtje, met dichtgeknoopte schouders. Ik gebruikte er een stofje voor dat ik al lang met liefde bekeek als ik eens door mijn stoffen ging, zwart met bloemen, iets glibberig viscose-achtigs.

En ok, het is een mooi stofje, maar wat een ellende was dit. De stof ging met mij aan de haal in plaats dat ik ze verwerkte. Het glibberde alle kanten uit, en ik slaagde niet in deftig uitknippen. Ik heb dus geen idee hoe het patroon valt en zo, want de top is absoluut niet volgens het patroon.

Nu, ik heb mezelf aangemaand rustig te blijven en heb rustig verder aangemodderd. Het shirt is draagbaar, maar ik ga toch eens dit patroon gebruiken met een deftige stof die niet alle kanten op stuitert, om te zien wat het dan geeft.

Dit delen:

  • Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
  • Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend) WhatsApp
  • Klik om op Pinterest te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) Pinterest
  • Klik om te delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
  • Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend) E-mail
  • Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) LinkedIn
  • Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend) Print

Vind ik leuk:

Vind-ik-leuk Aan het laden...

Verwante Berichten:

  • Noeste arbeid op 1 mei
  • Black is beautiful – selfish sewing
  • Zwarte rechte rok – Plantain shirt – Burda 2878 kleed
  • Kleren voor grote mensen
  • Naaisels voor Sara, Lili en Janna (en mezelf ook)

Zeg het eens?Reactie annuleren

Recente reacties

  • Oma op De Tour de France achterna – deel 2
  • Joke op De Tour de France achterna – deel 2
  • Irene op No Milk Today #wedraaiendoor
  • Satur9 op De Tour de France achterna – deel 1
  • MyriamC op De Tour de France achterna – deel 1

Categorieën

  • Bloggen
  • Creatief
  • Familie
  • Fietsen en wandelen
  • Foto's
  • Gent
  • Lekker
  • Leven en liefde
  • Lezen en luisteren
  • Reizen
  • Toogpraat
  • Ziek

Tagcloud

#projectblogboek #satur9sphotochallenge #wedraaiendoor 40 dagen bloggen 1000 vragen aan jezelf borstkanker breien camper camperlife corona destelbergen dilemma dilemma's fietsen foto challenge frankrijk gastblog gastblogger Gent haken holiday kanker lievegem lililove metastase naaien ontheroadagain op reis ottolove photo challenge pipalove Sint-Amandsberg summer tdf throwback thursday tour de france vakantie vriendenboekje waarschoot week in beeld ziek zomer zonsondergang zonsopgang zou je liever?

Archief

Meta

  • Login
  • Berichten feed
  • Reacties feed
  • WordPress.org

Abonneer je op dit blog d.m.v. e-mail

Voer je e-mailadres in om je in te schrijven op dit blog en e-mailmeldingen te ontvangen van nieuwe berichten.

Voeg je bij 95 andere abonnees

Volg Satur9's World

Voeg je bij 95 andere abonnees
©2025 Satur9's World | Aangedreven door SuperbThemes
 

Reacties laden....
 

    %d