Dinsdag muziekdag. En een samenwerking met Goofballsworld. We spelen muzikale pingpong, we draaien samen door. Elke week borduren we voort op elkaars muzikale keuze, en die keuze kan alle mogelijke kanten uitschieten. Zo wordt het extra spannend!De ondertussen zeer respectabele en vooral leuke playlist kan je vinden op Spotify én op Youtube. Abonneren kan, uiteraard.
Vorige week had ik Been Caught Stealing van Jane’s Addiction, waarop Goofball doordraaide met Hosselen van BOEF.
Mmmmm nog nooit van gehoord, maar het past wel in het straatje (donker steegje eerder). Tja, BOEF, jullie maken veel lawaai. Maar moet een dief niet stilletjes zijn en luisteren? (en ik kon niet weerstaan aan deze lekkere live versie)
Goofball, ’t is weer aan u!

Ik was grote fan van INXS. Ik zie het nog voor me: de Vooruit in Gent, het zinderende publiek, Michael Hutchence met ontbloot bovenlijf, gillende vrouwen tot tegen het podium. Ik vond het fantastisch, ik ging helemaal mee in die roes. Hij had iets onweerstaanbaars, hij wist hoe hij iedereen om zijn vinger moest winden — ook mij. Als ik hem nu zie, denk ik eerder: wat een aansteller. Maar ik mag hem nog steeds graag horen.
Ik vind nog steeds dat hij iets heeft eigenlijk. Er zit iets kwetsbaars in, ook al lijkt hij te barsten van zelfvertrouwen.
In de Vooruit heb ik ze nooit gezien, wel ooit eens in de Manhattan in Leuven (ergens aan of in de brouwerij). In de periode van Listen Like Thieves. Toen waren ze nog lang niet zo bekend. In de Music Man (Bagattenstraat) wisten ze dat ik fan was, en hielden ze dingen voor me opzij. En ik had kaart nr. 001 voor dat optreden, hahaha!
O ja, daar was ik ook ooit: in The Manhattan in Leuven, vlak bij de Stella-brouwerij, als ik het goed heb. Ik zag er Womack & Womack. Zij was net bevallen en stond te zingen met de baby in haar armen op het podium…. Wat een tijden. Toen wist men blijkbaar nog maar weinig of gehoorschade.
Ja inderdaad, bij de Stella brouwerij.
Zot hè, met een baby op het podium. Je ziet het nog wel eens gebeuren met kleuters, maar dan altijd met een degelijke hoofdtelefoon.
Lekker nummer. Daarmee is het tijd om hier thuis weer eens een album van INXS te gaan beluisteren. Dank voor de tip/
Graag gedaan 🙂
Mij volkomen onbekend maar best wel om aan te horen. De zanger doet wel een beetje aan Mick Jagger denken, jonge versie dan natuurlijk.
Klopt.
En hij had ook wel iets weg van Jim Morrison van the Doors (die we alleen maar in jonge versie kennen).