No Milk Today #wedraaiendoor

Vorige week had ik Coffee and TV van Blur, waarop Goofball doordraaide met The Milk Carton van Madilyn Mei.

Nog nooit van gehoord, maar wel een leuke opvolger. Ik heb stilletjesaan genoeg van melk, dus ga ik verder met een klassieker.

Goofball, ’t is weer aan u!


Reacties

16 reacties op “No Milk Today #wedraaiendoor”

  1. Leuk! Ik had als kind een ongelooflijke hekel aan het verplichte dagelijkse glas melk bij de broodmaaltijd en als dit liedje op de radio was keek ik mijn moeder betekenisvol aan. Maar die schonk stoïcijns verder. Tot de dag kwam dat ik wat betreft de melk het heft in eigen handen kon nemen en opgelucht zong: Milk is out forever!

    1. Satur9 avatar
      Satur9

      Wat een zalig verhaal, haha!
      Bij ons was het eigenlijk het omgekeerde: mijn moeder heeft een godsgruwelijke hekel aan melk, en ik niet. De afkeurende blikken waren er ook, want ze verbood me niet om melk te drinken 🙂

  2. oei, je had genoeg van melk….skip mijn blog donderdag dan maar 😀

    1. Satur9 avatar
      Satur9
      • mompelmompel *
  3. Ja, da’s een mooie uit de goeie (?) oude tijd.

    1. Satur9 avatar
      Satur9

      Qua muziek was het toch een goeie oude tijd 🙂

      1. Vind ik wel.

  4. Fpschitterend nummer!

    1. Satur9 avatar
      Satur9

      Ja hè 🙂

  5. Overbekend, en nog steeds gewoon een lekker vrolijk nummertje.

    1. Satur9 avatar
      Satur9

      Om lekker op mee te zingen 🙂

  6. Blijft mooi!

  7. Irene avatar
    Irene

    Amai echt zo’n liedje waarvan ik het bestaan was vergeten. Ik zet ‘m op mijn lijstje!

    1. Satur9 avatar
      Satur9

      Leuk 🙂

  8. Ik schreef ooit een blogstukje met de titel van dit liedje want ja, my love had gone away. Niet fijn toen, maar ik kreeg er een ander leven door dat me niet ongelukkig maakt. Dat ik met die ‘love’ ook nog door één deur kan is een teken dat het zeker goed is zo.

    1. Satur9 avatar
      Satur9

      Zo heeft het liedje toch nog een goede weerklank in je hoofd.

Zeg het eens?