Vaste rubriek op zaterdag: week in beeld. Een greep uit de telefoonfoto’s die ik maakte van zaterdagochtend tot vrijdagavond. Soms eens een foto door Meneertje Mertens. De laatste tijd ook vaker foto’s met de Nikon. Maar vooral foto’s van mijn telefoon.
Zaterdag was er een winterse wandeling, maar die deelde ik hier eerder al. Alleen hierboven als omslagfoto nog een foto gemaakt tijdens die wandeling.
Zondagochtend was er een mooie zonsopgang.

Later die dag gingen we naar Gent, om met mijn ma en Herman en zus en schoonbroer te lunchen in Café des Arts, nog voor mijn ma haar verjaardag een maand geleden. Het was niet erg warm en vrij donker (wat zorgde voor flutfoto’s), maar het was gezellig en lekker.

En natuurlijk vergeet ik dan om een foto te maken van ons bord voor we beginnen te eten.

Een nieuw breiprojectje. Vierkantjes rule.

Huize de Fotoschuur is een ziekenboeg, en op woensdag blijf ik dus maar braaf thuis.

De laatste weken heb ik er eindelijk iets van een routine in gekregen om te fietsen op de indoor trainer. En zo komen er toch nog wat kilometertjes bij.
Hier met mijn laptop op twee schoendozen omdat ik de PC/TV voorzien voor het fietsen, niet aan de praat kreeg. Ik heb de laatste jaargang van The Crown ondertussen uitgekeken, en vond het toch goed, ondanks de niet altijd even positieve kritieken.

Hier weer netjes op de TV. Pipa supportert. Ik kijk naar Masterchef Australia nu, heerlijke mindless TV, en zo gaat dat fietsen tenminste wat beter vooruit.

Deze jongedame gaat verhuizen. Héél binnenkort. Naar Waarschoot. Echt!

Afgewerkt product van de week: nog een zwarte legging. Geen foto. Zoals beloofd, nog een foto van de sjaal die ik wél ga dragen. Correctie: die ik wél draag. Ik heb ‘m al aangehad.

Maak er een warm kerstfeest van, lieve lezers.



Zeg het eens?