Throwback Thursday: Kleur

โ€”

door

in

Op donderdag is het hier Throwback Thursday. Dan bedenk ik een willekeurige zoekterm, en zoek aan de hand daarvan fotoโ€™s op in mijn fotoarchief.

Ik had geen inspiratie, riep externe hulp in, en die kwam met het volgende idee: een kleur. Nu ligt dat wel wat moeilijk in Google Fotoโ€™s, als je rood of groen intikt, dan lijken zowat al je fotoโ€™s geselecteerd te worden. Ik probeerde turkoois, en dat was wel bingo, wat een mooi kleurenpalet. Ik moest zelf wel nog wat turkoois uitzoeken, want er zaten ook andere tinten blauw tussen. Nu ben ik niet zoโ€™n fan van turkoois, maar wel van paars, en paars bleek ook wel mooie resultaten te geven. Ook hier moet ik filteren, bordeaux en aubergine en roze zijn ook paars volgens Google Fotoโ€™s, maar ik hou wel mooie resultaten over. Hieronder vind je dus fotoโ€™s in vele tinten paars.

Plantjes gekocht (mei 2004)

CIMG2607

Bloemekes. Veel fotoโ€™s van bloemekes. (01/02/2015)

bloemekes

En potloden ook. (08/02/2015)

potloden

Heel veel huisvlijt. (06/08/2015)

DSC_8859

Podiumbelichting is vaak paars, valt me op in mijn fotoโ€™s. (08/08/2016)

20160808_205604

Etiketjes. (02/09/2016)

20160902_142928

Ja, veel mooier dan dit heb je niet hรจ? (wilde boshyacinten in het Brakelbos, Brakel, 22/04/2017)

20170422_133502

Hoewel deze distel (ja?)toch ook mooi is (11/07/2017, Billiรจme)

DSC_3731

En van zoโ€™n Franse etalages hou ik ook. (16/07/2017, Le Puy-en-Velay)

DSC_4375

Een waarheid als een koe. (ja, dat soort dingen zit soms ook tussen mijn fotoโ€™s blijkbaar)

Creativity (1)

Mijn madame is ook vaak te vinden in mijn fotoโ€™s, in verschillende kleuren, maar toch vaak in paars. (05/01/2019)

20190105_111036

Ik ben getrouwd met een brombeerโ€ฆ

20181219_121152

โ€ฆ die graag onnozel doet. (31/01/2019)

collage

Favoriete kousen.

20190519_113607

Eรฉn van de mooiste zonsopgangen die we ooit zagen. (La Roque-sur-Cรจze, 24/07/2019)

IMG_1961


Reacties

22 reacties op “Throwback Thursday: Kleur”

  1. De pot met potloden vind ik geweldig decoratief. Heel mooi!

    1. Dankje!

  2. Ja, die potloden springen er echt uit! En zo’n vrolijke kousen!

    1. De leukste kousen ooit!

  3. รฐลธโ€™ล“รฐลธโ€™ล“รฐลธโ€™ล“รฐลธโ€™ล“รฐลธโ€™ล“ my favorite color

    1. I know ๐Ÿ™‚ en de mijne ook ๐Ÿ™‚

  4. Maar even hier…het lukte niet om op je reis weetjes te reageren. Ik heb met plezier teruggelezen bij jou.

    1. Ah vreemd, reageren zou nochtans moeten gaan. Fijn dat je er plezier aan had!

  5. Zonder kleur zou ons leven heel donker zijn!!!
    Mooie plaatjes opnieuw!

    1. Dat is zo hรจ, kleuren euh… kleuren ons leven ๐Ÿ™‚ Dankje!

  6. Het is een bonte verzameling geworden van paars in vele tinten en van heel veel verschillende onderwerpen. De brombeer” die onnozel doet” is toch wel heel grappig.

    1. Dat vond ik ook ๐Ÿ˜€

  7. Interessante combinatie van vaardigheden en interesses!

    1. Dankjewel ๐Ÿ™‚

  8. Die quote is het wel ja, had ooit een schoonmoeder die had een kamer vol stoffen maar deed er niets mee. Zo zonde. De kleuren komen goed naar voren het maakt een aparte serie.

    1. Ik moet zeggen dat ik ook teveel stoffen liggen heb om ooit te kunnen opgebruiken, maar ik heb er heel veel van gekregen. En ik vind ze te mooi om weg te doen. Maar ik zal binnenkort toch van mijn hart een steen moeten doen, en ze weggeven.
      Dankjewel!

  9. Een prachtige serie, met de potloden als toppunt.

    1. Dankjewel Matroos Beek ๐Ÿ™‚

  10. Gave serie bij elkaar!!!

    1. Dankjewel!! ๐Ÿ™‚

  11. die distelclose-up en vooral die potloden foto zijn echt magnifiek genomen! wow

    is alles wat je naait op 40C wasbaar of heb je ook etiketjes voor andere warmtes? sjiek zo je eigen etiketten!

    1. Dankjewel ๐Ÿ™‚
      Alles wat ik maak, is wasbaar op 40 graden. De uitzonderingen die er zijn (vooral tasjes met een binnenvoering in), daar zit meestal ook geen waslabel in. En ja, sommige dingen mag je op 60 graden wassen (mondmaskers, make up pads) maar ook daar zit geen label in.
      Ik vind ze heel mooi, mijn eigen etiketjes ๐Ÿ™‚

Zeg het eens?