Doorgaan naar inhoud
Menu
Satur9's World
  • Home
  • Wie
  • Waar
  • Contact
  • Privacybeleid
  • Insta-links
  • Leeslijst
Satur9's World

Over beheersing

Geplaatst op 11 januari 2014

Ik ging hier een artikeltje schrijven over hoe ik naar allerlei winkels geweest was, en nauwelijks iets gekocht had. Over beheersing, en zo. Dat ik niet naar de solden ging gaan wegens niets nodig. (en wegens stofkes gekocht en zelf dingen maken, dat ook ja, en dat was dan wel weer kopen, maar goed)

In de kringloopwinkel in de Tarbotstraat echter stond een mooie kast die er deftig uitzag en betaalbaar was. Ik nam foto’s en toonde die aan Meneertje Mertens. Hij vond de kast mooi en deftig en betaalbaar en keek toen verder naar zijn film. Toen zijn film gedaan was, vroeg ik hem wat we nu gingen doen met die kast, en toen zijn we die gaan kopen. Gedaan, beheersing. Maar ’t is een schoon kast. En die staat daar nu in de winkel in de Tarbotstraat als verkocht en woensdag gaan ze (alhoewel Milan dat nog niet weet) ze ophalen.

kast (klik op de foto voor groot formaat)

Maar goed. Ik zal het nog even over beheersing hebben. Ik ging naar de kringloopwinkel aan Dok Zuid, en bracht enkel wat borden en twee shirtjes mee.

shirtjes

Ik ging naar de kringloopwinkel aan de Vlaamse Kaai, en bracht enkel een zalig mooi mannenhemd mee. Ik ging naar de kringloopwinkel in de Tarbotstraat, en bracht enkel een bord mee. Euh ja. Wel, zie eens wat ik allemaal liet staan. Moest ik plaats hebben in mijn kot, ik sleepte het allemaal mee naar huis. Tot groot jolijt van mijn huisgenoten wellicht, but anyhow.

Ik liet staan, oude lagereschoolbureautjes.

bureautjes

Ik liet staan, een zalige naaimachine. Met handleiding en garantiebewijs en al er nog in.

naaimachine

Ik liet staan, een oude typemachine, maar daar heb ik geen foto van, jammer genoeg. En daarbij, ik had mijn gat nog maar gedraaid en ze was al verkocht.

Maar dan. Het toppunt van beheersing. Ik ging naar Stoffen Samira op de Brusselsesteenweg in Gentbrugge (ja? of is het Ledeberg?), en ik kocht niets. Helemaal niets. Geen. Enkel. Stofje. Toppunt van beheersing. Gewoon de winkel verkend, bekeken wat Samira allemaal heeft, wat dat moet kosten, en besloten dat het doenbaar is als ik eens iets nodig heb en we geen verre verplaatsing willen maken.

samira

Dit delen:

  • Klik om te delen op Facebook (Opent in een nieuw venster) Facebook
  • Klik om te delen op WhatsApp (Opent in een nieuw venster) WhatsApp
  • Klik om op Pinterest te delen (Opent in een nieuw venster) Pinterest
  • Klik om te delen op X (Opent in een nieuw venster) X
  • Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Opent in een nieuw venster) E-mail
  • Klik om op LinkedIn te delen (Opent in een nieuw venster) LinkedIn
  • Klik om af te drukken (Opent in een nieuw venster) Print

Vind ik leuk:

Vind-ik-leuk Aan het laden...

Verwante Berichten:

  • Geen verwante berichten

1 gedachte over “Over beheersing”

  1. Kim / Vintage & Beauty schreef:
    11 januari 2014 om 20:36

    Leuk om te lezen! Ik neem ook altijd wel iets mee haha.

    Aan het laden...
    Beantwoorden

Zeg het eens?Reactie annuleren

Recente reacties

  • Matroos Beek op Domein Menas
  • rietepietz op Domein Menas
  • josiesstories op Van dag tot dag (10)
  • djaktief op Domein Menas
  • Jan K. alias Afanja op Domein Menas

Categorieën

  • Bloggen
  • Categorie vergeten
  • Creatief
  • Familie
  • Fietsen en wandelen
  • Foto's
  • Gent
  • Lekker
  • Leven en liefde
  • Lezen en luisteren
  • Reizen
  • Toogpraat
  • Ziek

Tagcloud

#projectblogboek #satur9sphotochallenge #wedraaiendoor 40 dagen bloggen 1000 vragen aan jezelf borstkanker breien camper camperlife corona destelbergen dilemma dilemma's fietsen foto challenge frankrijk gastblog gastblogger Gent haken holiday kanker lievegem lililove metastase naaien ontheroadagain op reis ottolove photo challenge pipalove Sint-Amandsberg tdf throwback thursday tour de france vakantie verjaardag vriendenboekje waarschoot week in beeld ziek zomer zonsondergang zonsopgang zou je liever?

Archief

Meta

  • Login
  • Berichten feed
  • Reacties feed
  • WordPress.org

Abonneer je op dit blog d.m.v. e-mail

Voer je e-mailadres in om je in te schrijven op dit blog en e-mailmeldingen te ontvangen van nieuwe berichten.

Voeg je bij 102 andere abonnees

Volg Satur9's World

Voeg je bij 102 andere abonnees
©2025 Satur9's World | Aangedreven door SuperbThemes
 

Reacties laden....
 

    %d