Doorgaan naar inhoud
Menu
Satur9's World
  • Home
  • Wie
  • Waar
  • Contact
  • Privacybeleid
  • Insta-links
  • Leeslijst
Satur9's World

Haakprojectje 14: sjaal

Geplaatst op 26 augustus 201227 november 2018

(klik op de foto voor groot, zeer groot)

Ik weet het, het is een beetje zot, in de zomer een sjaal zitten haken. Een dikke dan nog. Maar ja. Toen we die dag naar de Tour de France gingen kijken, had ik iets gemakkelijks nodig om mee te nemen. Liefst ook iets in niet al te donkere wol. Moesten we ergens staan waar niet veel licht was, want er was eerst een plan om in een bosrijke omgeving te gaan staan.

Aan Lies had ik een sjaal beloofd, waarvoor ik de wol al liggen had, en die was perfect. Dikke, bleke wol, en een simpel patroontje.

En dat ging nogal vooruit jong. Dubbele stokjes, met haaknaald 10. De bollen wol vlogen erdoor, en de sjaal werd lekker lang. Niet al te breed, zodat ze hem een paar maal rond kan wikkelen.

’t Kind heeft ‘m al eens mogen bekijken, aandoen, ermee mogen poseren, maar nu zit hij weer netjes opgeborgen. Tot het koud is!

Interesse? Het patroontje vind je hier. Lies koos voor deze sjaal de wol Eskimo 17print écru/blauw/beige mix. Een leuk, snel haakwerkje voor tussendoor.

Dit delen:

  • Klik om te delen op Facebook (Opent in een nieuw venster) Facebook
  • Klik om te delen op WhatsApp (Opent in een nieuw venster) WhatsApp
  • Klik om op Pinterest te delen (Opent in een nieuw venster) Pinterest
  • Klik om te delen op X (Opent in een nieuw venster) X
  • Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Opent in een nieuw venster) E-mail
  • Klik om op LinkedIn te delen (Opent in een nieuw venster) LinkedIn
  • Klik om af te drukken (Opent in een nieuw venster) Print

Vind ik leuk:

Vind-ik-leuk Aan het laden...

Verwante Berichten:

  • Haakprojecten
  • Haakproject 25bis – sjaal
  • Haakproject 25 – sjaal
  • Haakproject 21 – sjaal
  • Haakproject 16: sjaal en muts

1 gedachte over “Haakprojectje 14: sjaal”

  1. Pingback: » Haakprojectje 14bis: muts Satur9's World

Zeg het eens?Reactie annuleren

Recente reacties

  • Matroos Beek op Domein Menas
  • rietepietz op Domein Menas
  • josiesstories op Van dag tot dag (10)
  • djaktief op Domein Menas
  • Jan K. alias Afanja op Domein Menas

Categorieën

  • Bloggen
  • Categorie vergeten
  • Creatief
  • Familie
  • Fietsen en wandelen
  • Foto's
  • Gent
  • Lekker
  • Leven en liefde
  • Lezen en luisteren
  • Reizen
  • Toogpraat
  • Ziek

Tagcloud

#projectblogboek #satur9sphotochallenge #wedraaiendoor 40 dagen bloggen 1000 vragen aan jezelf borstkanker breien camper camperlife corona destelbergen dilemma dilemma's fietsen foto challenge frankrijk gastblog gastblogger Gent haken holiday kanker lievegem lililove metastase naaien ontheroadagain op reis ottolove photo challenge pipalove Sint-Amandsberg tdf throwback thursday tour de france vakantie verjaardag vriendenboekje waarschoot week in beeld ziek zomer zonsondergang zonsopgang zou je liever?

Archief

Meta

  • Login
  • Berichten feed
  • Reacties feed
  • WordPress.org

Abonneer je op dit blog d.m.v. e-mail

Voer je e-mailadres in om je in te schrijven op dit blog en e-mailmeldingen te ontvangen van nieuwe berichten.

Voeg je bij 102 andere abonnees

Volg Satur9's World

Voeg je bij 102 andere abonnees
©2025 Satur9's World | Aangedreven door SuperbThemes
 

Reacties laden....
 

    %d