Minimoment (9)

Oooooh ik heb een schoontje deze week!

Ik ging een eindje fietsen, korte ritjes wegens er eerst nog wat inkomen en ja ook elektrisch ondersteund maar hey, ik ben in beweging.

In Sleidinge kwam ik een bekend kapelletje tegen, het zag er wat anders uit, dus iiieeeeep stoppen. Ik kon er makkelijker bij wegens minder begroeiing, en de deur stond op een kier. Zou ik? Bwa ja zeker. En kijk eens, een echt en onvervalst minimoment.

Schitterend, toch?

Ik doe nog effe verder met foto’s om dat mini-moment te illustreren. Ik was er namelijk vroeger ook al eens binnen geweest.

Het kapelletje In 2022, en het kapelletje nu.

Er zijn duidelijke verschillen, het kapelletje wordt dus gerestaureerd. Of op zijn minst onderhouden. Wat vaak een verplichting is als je een stuk grond koopt waarop een kapelletje staat.

In 2022 durfde ik ook al eens de deur opendoen. (ik vind dat altijd een beetje creepy)

Er is toch wel een duidelijk verschil in het interieur, haha.

En ik vraag me nu wel af, hebben de mensen die dat huis bouwden (of de architect) zich gebaseerd op de vorm van het kapelletje voor hun huis?


Reacties

4 reacties op “Minimoment (9)”

  1. Een schattig kapelletje, ik heb er altijd iets mee, wat eigenlijk raar is al niet katholiek.

  2. Het is een prachtig kapelletje. Fijn dat het zo er weer zo netjes bij staat.

  3. Kakel avatar
    Kakel

    Wat een prachtig kapelletje. Het minimoment vind ik groots. Het ziet er allemaal even verzorgd uit.

  4. Minimomenten , maximaal goed. 🙂

Zeg het eens?