Doorgaan naar inhoud
Menu
Satur9's World
  • Home
  • Wie
  • Waar
  • Contact
  • Privacybeleid
  • Insta-links
  • Leeslijst
Satur9's World

Post

Geplaatst op 4 december 2007

Vorige vrijdag nog stond ik in het postkantoor op de Dendermondsesteenweg, om een pakje af te halen. Het werkte er gigantisch op mijn zenuwen, de deur piepte ongelooflijk iedere keer er iemand binnen of buiten ging. En dat gebeurt vaak, want het is daar toch een druk postkantoor. Ik dacht: “Moest ik hier werken, ik had al lang een pulleke olie mee om die deur te smeren, gek zou ik daarvan worden”.

Maar ik denk dat ik weet waarom die mensen die deur niet smeren. Het is de moeite niet. Het postkantoor gaat toch dicht. En weet je, ik snap dat niet. Zoals ik hierboven al schreef: het is een druk postkantoor. Je kan er niet komen zonder dat er volk voor je staat te wachten. Vaak zitten er twee loketbedienden. Het is hier ook een drukbevolkte wijk, met veel bejaarden en minder mobiele mensen. Waar moeten die allemaal naartoe? Naar de Hogeweg? Naar het Westveld (ook met sluiten bedreigd)? Naar Ledeberg, Gentbrugge? Naar het Stapelplein? Want dichter vind je geen andere postkantoren.

OK, in het artikel staat dat er geen postkantoren sluiten voor er een postpunt geopend is. Maar waar komt er een postpunt? Geen idee. De communicatie van De Post gaat daar toch behoorlijk de mist in. De service gaat stevig achteruit. Wat eerst nog de trage dood van een brievenbus was, lijkt nu al helemaal op verval.

Dit delen:

  • Klik om te delen op Facebook (Opent in een nieuw venster) Facebook
  • Klik om te delen op WhatsApp (Opent in een nieuw venster) WhatsApp
  • Klik om op Pinterest te delen (Opent in een nieuw venster) Pinterest
  • Klik om te delen op X (Opent in een nieuw venster) X
  • Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Opent in een nieuw venster) E-mail
  • Klik om op LinkedIn te delen (Opent in een nieuw venster) LinkedIn
  • Klik om af te drukken (Opent in een nieuw venster) Print

Vind ik leuk:

Vind-ik-leuk Aan het laden...

Verwante Berichten:

  • Bad Times

1 gedachte over “Post”

  1. Pingback: Bad Times « Satur9’s World

Zeg het eens?Reactie annuleren

Recente reacties

  • Matroos Beek op Domein Menas
  • rietepietz op Domein Menas
  • josiesstories op Van dag tot dag (10)
  • djaktief op Domein Menas
  • Jan K. alias Afanja op Domein Menas

Categorieën

  • Bloggen
  • Categorie vergeten
  • Creatief
  • Familie
  • Fietsen en wandelen
  • Foto's
  • Gent
  • Lekker
  • Leven en liefde
  • Lezen en luisteren
  • Reizen
  • Toogpraat
  • Ziek

Tagcloud

#projectblogboek #satur9sphotochallenge #wedraaiendoor 40 dagen bloggen 1000 vragen aan jezelf borstkanker breien camper camperlife corona destelbergen dilemma dilemma's fietsen foto challenge frankrijk gastblog gastblogger Gent haken holiday kanker lievegem lililove metastase naaien ontheroadagain op reis ottolove photo challenge pipalove Sint-Amandsberg tdf throwback thursday tour de france vakantie verjaardag vriendenboekje waarschoot week in beeld ziek zomer zonsondergang zonsopgang zou je liever?

Archief

Meta

  • Login
  • Berichten feed
  • Reacties feed
  • WordPress.org

Abonneer je op dit blog d.m.v. e-mail

Voer je e-mailadres in om je in te schrijven op dit blog en e-mailmeldingen te ontvangen van nieuwe berichten.

Voeg je bij 102 andere abonnees

Volg Satur9's World

Voeg je bij 102 andere abonnees
©2025 Satur9's World | Aangedreven door SuperbThemes
%d